Strona Główna Artykuły Eurokody Przykłady obliczeniowe Literatura Oprogramowanie Forum Kontakt

Regulamin serwisu www.eurokody.net


Korzystając z zasobów serwisu ( strona internetowa oraz forum) odwiedzający zgadza się przestrzegać warunki niniejszego regulaminu. Jednocześnie Eurokody.Net zastrzega sobie prawo do ewentualnych zmian w regulaminie.

Prawa autorskie.

Informacje zawarte na tej stronie chronione są prawami autorskimi ich właścicieli. Wyjątek stanowią te części serwisu, które zostały wyraźnie oznaczone jako dozwolone do reprodukcji i dystrybucji. Wszystkie nazwy firm, marki, nazwy produktów oraz zastrzeżone znaki towarowe są własnościami ich właścicieli.

Korzystanie z zasobów serwisu.

Poszczególne zasoby serwisu ( w postaci artykułów, przykładów obliczeniowych, literatury, opisów, tekstów itp) są własnością ich autorów z uwzględnieniem adnotacji ujętych w regulaminie jako "Prawa autorskie". Zakazuje się rozpowszechniać, kopiować i udostępniać zamieszczone na stronie zasoby, bez zgody ich autorów. Zasoby udostępniane przez użytkowników portalu, autorów dokumentów, przykładów nie stanowią podstawy prawnej do wykorzystywania ich jako wzorców używanych do użytkowych i praktycznych celów, chyba że dokument został wyraźnie oznaczony jako dopuszczony do użytku Artykuły, przykłady oraz pozostałe zasoby wynikają z przemyśleń oraz doświadczeń ich autorów i nie ponoszą oni odpowiedzialności za zgodność ich treści z panującym prawem i wytycznymi objętymi w rozpatrywanym zakresie - jednocześnie autorzy dokładają starań aby zawartość merytoryczna zasobów była jak najbardziej poprawna.

Eurokody.Net


Artykuły

Literatura

Do pobrania

POLECANE

Konstrukcje Stalowe
serwis informacyjny o konstrukcjach stalowych. Znajdziesz tam informacje na temat projektowania konstrukcji stalowych oraz oprogramowania stosowanego do wykonywania projektów.

Wiaty
Informacje o wiatach: projektowanie, realizacja, porady, tworzenie modeli 3D.

Konstrukcje Stalowe
serwis o konstrukcjach stalowych. Artykuły, projektowanie, oprogramowanie.© 2010 Eurokody.Net - wszystko o eurokodach. Regulamin serwisu.